Кур'єрська служба доставки по Киеву
Доставка по Києву ДЛЯ інтернет-магазинів

З питань співпраці -  (093) 005-05-51
(044) 500-14-73
логістика - 096-654-08-18, 093-420-43-17
  

Кур'єрська служба ТОВ "ТРЕККО"

Доставка

 

Ми не завищуємо ціни - з нами вигідно,
Завжди можна домовитися!
На Вашу пропозицію - наше компромісне рішення.

 

 

Наша кур'єрська служба доставки пропонує для інтернет магазинів такі послуги:

  • забір та доставка замовлень інтернет-магазинів;
  • касове обслуговування - прийом грошових коштів від Ваших клієнтів;
  • відправка Ваших замовлень Новою Поштою в інші міста;
  • самовивіз;
  • логістика - зберігання Вашого товару на нашому складі з наступною доставкою Вашому покупцеві;
  • товар на вибір для магазинів взуття і одягу;
  • експрес доставка;

Все просто - ми забираємо ввечері у Вас замовлення і на наступний день розвозимо.

Стандартна схема роботи з інтернет-магазинами

1) Інтернет-магазин збирає заявки від своїх клієнтів, при цьому необхідно одержати наступні дані:
- Ім'я одержувача (для Нової Пошти ФІО та телефон);
 - Дата на яку необхідно доставити замовлення;
- Проміжок часу, (з 10 до 15, з 12 до 18, з 15 до 20);
- Адреса доставки (вулиця, номер будинку, корпус, квартира, поверх і т.д.);
- Контактний телефон.

Вся ця інформація необхідна нашим співробітникам для правильного складання маршруту та максимального задоволення Вашого покупця щодо термінів отримання замовленого товару.
2) Після чого, інтернет-магазин направляє на нашу пошту заявку в стандартній формі Excel (стандартну форму ми надішлемо на Вашу пошту, після попередньо обговорювання співробітництва).

  •   Заявки  надсилаються до 17.00.
  •   Забір товару проводиться з 17.00 до 20:00 зі складу интернет-магазину.
  •   Доставка товару здійснюються на наступний день.

Ми також можемо забирати Ваш товар в першій половині  дня до 14:00. При цьому необхідно надіслати заявку не пізніше 12:00. Доставка здійснюються до кінця робочого дня с 15:00 до 20:00 по тарифу "Експрес".

3) Звітність про стан замовлень інтернет-магазин при необхідності отримує щодня. Перерахування або доставка грошових коштів за реалізовані товари інтернет-магазину проводиться протягом двох-трех робочих днів від дати доставки або при наступному заборі товару.
Остаточна схема роботи обговорюється з кожним індивідуально.

Наша кур'єрська служаб завжди націлена на забезпечення кожного свого клієнта повними, якісними, своєчасними кур'єрськими послугами. Ми зацікавлені у виконанні Ваших замовлень в максимально зручний для Вас час і найкоротші терміни, виправдовуючи та перевершуючи очікування клієнтів. Е клієнти, які не хочуть довго чекати, які хочуть отримати своє замовлення практично протягом години - ми можемо запропонувати послугу - експрес доставка. З нами Вам зовсім не потрібно замислюватися над організацією доставки - ми допоможемо Вам швидко знайти вихід з будь-якої ситуації при оптимальному поєднанні ціни і рівня сервісу.
Ми добре розуміємо, що, навіть охоплюючи весь спектр кур'єрських послуг, не можна стандартизувати абсолютно всі моменти співпраці.І тому ми підходимо індивідуальний до кожного клієнта.

Ми гарантуємо якість своєї роботи

Наші цілі перед Вами:

Турбота про Вашу посилку

Оперативність і акуратність доставки
Досвідчений кур'єр, постійний контроль технічного стану транспорту, а також контроль кур'єра за допомогою мобільного зв'язку - дозволяє нам швидко і гнучко виконувати доставку інтернет-магазину замовлень будь-якої складності.
Ввічливі професійні кур'єри
Наши кур'єри дбають про імідж нашої компанії, тому роблять все, що б Ваші покупці залишилися максимально задоволені, і знову захотіли звернутися до Вашого інтернет-магазину за покупками. Ми розуміємо, якщо є у Вас покупці, значить буде і у нас робота.
Завжди приємні ціни
Наша кур'єрська служба не завищує ціни на послуги, до кожного клієнта ми намагаємося знайти індивідуальний підхід, так, що б умови взаємної роботи були вигідні і для Вас і для нас. Більше того, ми пропонуємо особливо вигідні умови для інтернет-магазинів з великими обсягами доставки, а також знижки постійним клієнтам.
Чітка схема взаєморозрахунків
Працюючи з нами, будь-який інтернет магазин може розраховувати на своєчасне повернення грошових коштів, отриманих нами за товари. Наша кур'єрська служба доставки стежить за чітким виконанням умов договору з партнерами і повертає гроші за товари протягом двох-трех робочих днів або при наступному заборі товару.


Про нас

Контроль качества

Зобов'язання, які ми беремо на себе з доставки - для нас дуже важливі, репутація перш за все, наша команда ставиться з повагою не тільки до роботи, але і до Ваших покупців та кліентів.

Доставка лично в руки

Ваші замовлення будуть доставлені особисто в руки, в максимально зручний час та найкоротші терміни.